Tatlıses Turizm Otobüs Bilet Fiyatları

Tatlıses Turizm Otobüs Bilet Fiyatları

17 yıl önce halka hizmet vermeye başlayan Tatlıses firmasının, güler yüzlü, deneyimli bir personel kadrosu vadır. Otobüs şoförleri içerisinde Türkiye’nin en eski ve tanınmış uzun yol şoförlerinden, Hüseyin Savaş (Jilet) bulunmaktadır. 40 yıllık şoförün hikayeleri kulaktan kulağa bir efsane gibi dolaşmaktadır.

 

Tatlıses’in en dikkat çekici özelliklerinden birisi, Mercedes marka otobüslerden vazgeçmemesidir. Firma yetkililerinin söylediğine göre, alacakları her yeni ve bir sonraki  otobüsün markasının Mercedes olacağıdır. Tatlıses Turizm, otobüslerinin hepside, teknolojik imkanlardan yararlanmanız mümkündür.

 

Kesintisiz wireless bağlantısı, Uydu yayını, Ulusal tv ve radyo kanalları koltuğun arka panelindeki LCD ekranlarda mevcuttur. Türkiye’nin çeşitli yerlerinde, bilet satış şubeleri mevcuttur. İnternet sitesi üzerinden ,tesisleri, otobüsleri, şubeleri görebilir, aynı zamanda online bilet alıp, rezervasyon yaptırabilirsiniz.

 

1995 yılından bu yana onu tercih eden konuklarına üstün hizmeti ile unutamayacakları bir yolculuk yaşatan firma filosunda 15 tane prensesle seferlerine başlamıştır. Her zaman yenilenen hizmet anlayışıyla kalitesini düşürmeyen firma hakkında öğrenmek istediklerinizi ya da otobüs bilet fiyatları hakkında sormak istediklerinizi aşağıdaki bilgilerden faydalanarak öğrenebilirsiniz.

http://www.tatlisesturizm.com

Adana: 0 322 428 33 09
Ankara: 0 312 224 00 86
Gaziantep: 0 342 232 28 89
İstanbul/Esenler: 0 212 658 03 46
İstanbul/Harem: 0 216 444 00 63


Sizde Düşüncelerinizi Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>